Слухати

Майже 11 тисяч учасників АТО хочуть отримати земельні ділянки на Київщині / Новини на Громадському радіо

Майже 11 тисяч учасників АТО хочуть отримати земельні ділянки на Київщині

23 березня 2016 - 11:06
До Головного управління Держгеокадастру у Київській області цього року надійшло 10 тисяч 790 заяв на отримання земельних ділянок від учасників АТО

Найбільше військовослужбовці цікавляться землею у Білоцерківському, Бориспільському, Броварському та Вишгородському районах — 1541, 1216, 1136 та 1449 поданих заяв, відповідно.

За звітною статистикою, 8146 бійців та їх родини вже отримали дозволи на розроблення проектів документації із землеустрою на загальну площу 1207 га. Переважна більшість відповідних розпоряджень видана АТОвцям для ведення особистого садівництва — 7920 дозволів на масиви загальною площею 876 га.

Окрім того, Головним управлінням Держгеокадастру Київщини видано вже 2037 наказів про затвердження проектів землеустрою загальною площею 281 га. Переважна більшість зазначених земельних ділянок — 2 тисяч — відводиться для ведення індивідуального садівництва.

Землями київського регіону забезпечуються не лише мобілізовані мешканці області, а й кияни, військовослужбовці Нацгвардії, Міноборони, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України.

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+