Слухати

На Луганщині колектив цілого департаменту написав заяви про звільнення

23 березня 2016 - 15:55
Мова йде про директора фінансового Департаменту Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Балкового та його підлеглих
На Луганщині колектив цілого департаменту написав заяви про звільнення / Новини на Громадському радіо

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав депутат лисичанської міськради Віталій Шведов.

Він повідомив, що Балковой написав заяву, а крім нього виявили бажання написати і ще 27 осіб цього департаменту, тобто у повному складі.

«Приблизно така ж ситуація складається і з екологічним та аграрним департаментами. Нагадаємо, що їх керівники також підпадають під скорочення з приходом нової запорізької особи. Така атмосфера в більшій частині ЛОДА», — написав Шведов.

Він зазначив, що в результаті двотижневої відсутності Георгія Туки і його першого заступника Єлізавети Пушко-Цибуляк в адміністрації, по приїзду, з’явилися ще два нових співробітника: один — із Запоріжжя, начальник новоствореного юридичного управління в структурі апарату адміністрації, при існуючому управлінні в структурі адміністрації, і друга — з Чернівців, начальник Управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, колишній Начальник УБОЗ Чернівецької області. 

 

 

Тема для Пресс-конференции»Кадровый беспредел или весеннее обострение губернатора»Продолжение зачисток в Луганской …

Опубликовано Виталием Шведовым 22 марта 2016 г.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+