Слухати

Нацгвардія має менше половини потрібної техніки, — командувач / Новини на Громадському радіо

Нацгвардія має менше половини потрібної техніки, — командувач

23 березня 2016 - 20:09
Потреби Національної гвардії в техніці забезпечені на 40%

Про це під час прес-конференції в Укрінформі розповів командувач Нацгвардії генерал-лейтенант Юрій Аллеров.

«Згідно з нашими організаційно-штатними структурами забезпечення технікою складає всього лише 40%», — зазначив він.

Водночас Аллеров підкреслив, що більшість техніки, яка є сьогодні в розпорядженні Національної гвардії, вироблена на українських підприємствах.

Командувач Нацгвардії також розповів, що до кінця травня цього року планується завершити формування першого батальйону бригади швидкого реагування Національної гвардії України.

«На сьогоднішній день загальна чисельність бригади нараховує понад 300 чоловік. Я планую до кінця травня завершити формування одного батальйону і до кінця року до 50 % основних структурних підрозділів», — сказав Аллеров.

За його словами, роботу зі створення бригади швидкого реагування НГУ було розпочато ще влітку 2015 року.

Аллеров також зазначив, що всього у складі бригади планується сформувати 3 батальйони й наразі відбувається «планова робота».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+