Слухати

Надія Савченко заборонила подавати на апеляцію

23 березня 2016 - 13:17
Вона наполягає, щоб її захист залишився у складі Марка Фейгіна, Миколи Полозова та Іллі Новікова
Надія Савченко заборонила подавати на апеляцію / Новини на Громадському радіо

«У випадку порушення моєї волі, буду розцінювати це як зраду з Вашого боку з автоматичною відмовою Вас, як адвоката після таких дій», — написала Савченко у листі. Лист оприлюднила на своїй сторінці у Фейсбуці журналістка Альона Лунькова. Вона зазначила, що таких листи Надія написала три — для кожного адвоката.

 

Помилования Савченко просить не будет, но если такой вариант будет предложен, она его рассмотрит — сказал Фейгин. И новое письмо от Нади #Савченко

Опубликовано Алёной Луньковой 23 марта 2016 г.

Нагадаємо, Надію Савченко засудили до 22 років позбавлення волі. Як раніше повідомив адвокат Савченко Марк Фейгін, подавати на апеляцію захист не буде. 

Адвокати стверджують, що повністю довели невинуватість Надії Савченко. Зокрема, про те, що в момент обстрілу вона уже була в полоні бойовиків, свідчить білінг її телефонів. Захист неодноразово заявляв, що суд був упереджений на користь прокурорів і відхиляв усі матеріали, які б могли бути алібі для підсудної.

Суд визнав винною Савченко за всіма пунктами звинувачення. Коли суддя Донецького суду Леонід Степаненко намагався читати вирок далі Надія Савченко почала голосно співати.

Згодом адвокат української військової Марк Фейгін заявив, що Савченко не відбуватиме покарання у Росії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+