Слухати

Усі охочі українці вперше можуть взяти участь в розробках для NASA у Києві  / Новини на Громадському радіо

Усі охочі українці вперше можуть взяти участь в розробках для NASA у Києві

23 березня 2016 - 09:45
23 та 24 квітня відбудеться щорічний 48-годинний хакатон NASA SpaceApps Challenge, до якого запрошують усіх охочих

В ці дні в Києві українці вперше працюватимуть над реальними завданнями NASA, вирішенням яких зараз займаються фахівці космічних агентств. Про це повідомляє прес-служба організаторів.

Результатами роботи учасників хакатону стануть працюючі прототипи. Хакатон проводитимуть з ініціативи та за інформаційної підтримки відкритої програми Національного Агентства США з Аеронавтики і досліджень космічного простору NASA Incubator innovation programm.

До участі запрошують інженерів, розробників, дизайнерів, підприємців, фахівців з робототехніки, аналітиків з обробки даних та студентів.

Цьогорічні проекти охоплюють теми аеронавтики, космічної станції, подорожей на Марс, Землі, Сонячної системи і космічного простору, технологій.

Завдання для учасників NASA публікує рівно за місяць до початку заходу.

Умови хакатону не передбачають спеціальних вимог до учасників, взяти участь зможуть усі охочі.

Є можливість віртуально брати участь у проектах. Розробники зможуть використовувати API для доступу до найрізноманітніших даними NASA.

Результати роботи після завершення хакатону оцінить журі, до складу якого увійдуть Леонід Каденюк, Клим Чурюмов і Анатолій Відьмаченко, а також ментори з різних областей.

У 2016 році про свою участь у всесвітній події заявили 180 міст з усього світу, в тому числі Київ і Кіровоград.

Раніше в ефірі  «Громадського радіо» Клим Чурюмов повідомив, що відкриту українцями комету досліджуватимуть до вересня 2016 року.

Також стало відомо, що на відкритій українцями кометі Чурюмова-Герасименко знайшли кисень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+