Слухати

Аварія на ТЕС в Щасті ліквідована, світло відновлено — Тука

24 березня 2016 - 10:45
В результаті аварії на Луганській ТЕС в Щасті третина Луганської області опинилася без світла, але на даний момент несправність ліквідована
Аварія на ТЕС в Щасті ліквідована, світло відновлено — Тука / Новини на Громадському радіо

Сьогодні вранці на Луганській тепловій електростанції  у Щасті сталося аварійне відключення на одному з енергоблоків. В результаті цього третина Луганської області опинилася без світла, але на даний момент несправність ліквідована. Про це «Громадському радіо» розповів глава Луганської ВЦА Георгій Тука.

«На одному з енергоблоків сталося аварійне відключення о 6:50. Миттєво енергетики почали працювати задля ремонту технологічного обладнання. І о 9:39 наслідки аварії були подолані і електроживлення відновлено по всій території Луганської області», — зазначив він.

За словами Георгія Туки, електроенергії вранці в більшості не було на території ВСУ і частково на території, підконтрольній бойовикам.

Вранці Тука повідомляв, що третина Луганщини залишилася без світла через аварію на електростанції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+