Слухати

Бойовик втік від своїх поплічників через погане ставлення та здався СБУ

24 березня 2016 - 16:21
У рамках програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома» українським правоохоронцям добровільно здався бойовик терористичної організації «ДНР»
Бойовик втік від своїх поплічників через погане ставлення та здався СБУ / Новини на Громадському радіо

Мешканець Донеччини вступив до одного з бандформувань минулого року, піддавшись обіцянкам щомісяця отримувати 360 доларів винагороди, зазначають у прес-службі СБУ.

Військову підготовку він проходив під керівництвом російських інструкторів, які погано ставилися до новобранців, тоді чоловік вирішив дезертувати зі злочинного формування, але його посадили «на яму».

Йому вдалось вдалося втекти з неволі додому, скориставшись слабкою дисципліною бойовиків та їх постійним пияцтвом.

Через соціальні мережі він дізнався про програму СБ України «На тебе чекають вдома» і скористався нею. Співробітники СБУ перевіряють діяльність колишнього бойовика під час перебування на тимчасово непідконтрольних територіях. Після завершення слідчих дій він зможе повернутися до мирного життя.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+