Слухати

Дніпропетровці рятують дитячий майданчик від кіосків

24 березня 2016 - 17:17
Мешканці вулиці Новокримської вийшли боронити від МАФів майданчик, до якого ліквідатори їх знесли з місць незаконної торгівлі
Дніпропетровці рятують дитячий майданчик від кіосків / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо»​ в Дніпропетровську.

Зранку комунальники приїхали на вулицю Новокримську демонтувати кіоски. А їх тут понад 70. Кіоски евакуатором відвозять на штрафмайданчик. Але не всі. Деякі з них вирішили переставити далі по вулиці. Розповідає начальник комунального підприємства «Благоустрій» Руслан Мороз:

«В течение сегодняшнего дня вся Новокрымская улица будет полностью зачищена от киосков. Площадка принадлежит городу. 12 киосков становятся на эту площадочку. Киоски там будут стоять исключительно продуктовые». 

kyosk1_0_0.jpg

Кіоски у Дніпропетровську // «Громадське радіо»
Кіоски у Дніпропетровську
«Громадське радіо»

Але тут комунальникам стали на заваді місцеві жителі. Їм не сподобалась перспектива мати поруч із дитячим майданчиком торговельний. Люди вийшли на вулицю і завадили поставити кіоски.

kyyosk2.jpg

Дитячий майданчик // «Громадське радіо»
Дитячий майданчик
«Громадське радіо»

«Здесь у нас детская площадка футбольное поле сейчас монтируют лотки по Новокрымской, и нам сказали что горсовет разрешил установить лотки нам тут перед детской площадкой мы все против. Мы будем стоять тут до последнего ни один ларек здесь не станет. Есть рынок на Титова — уберите их туда. Почему они здесь?», — говорить мешканка будинку по вул. Янгеля, 7, Оксана Бутенко,

Свої вимоги люди описали у заяві, та почали збір підписів. Документ направляють до райвиконкому та СБУ.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+