Слухати

Музикант Діля вилікував рак в Ізраїлі на зібрані українцями гроші

24 березня 2016 - 16:15
Він зазначив, що як і обіцяв, після одужання перераховує залишок зібраних коштів у фонд «Краб»
Музикант Діля вилікував рак в Ізраїлі на зібрані українцями гроші / Новини на Громадському радіо

Про це написав музикант Едуард Приступа (він же Діля) на своїй сторінці у соцмережі.

«Ми перемогли рак! Майже 3 місяці напруженої боротьби! — 17!!! кг ваги! Але тепер всі аналізи в нормі! Інформацію отримав вчора ввечері. Дякую Друзям. Дякую всім хто вірив, молився, співчував, допомагав фінансово, підтримував морально. Дякую ізраїльській компанії #iMedExpert за супровід, якісне надання послуг, якісне лікування, турботу до-під час-після! Дякую чарівному доктору, професору, хірургу Оферу Юсуповичу! (Він на фото зі мною і його золоті руки робили операцію)», — написав музикант.

Він зазначив, що як і обіцяв, після одужання перераховує залишок зібраних коштів у фонд «Краб».

«Він складає 700$, що орієнтовно 18 200 грн. Врятуємо ще чиєсь життя! Тепер повертаюсь до творчого процесу. Також я і надалі буду продовжувати свою благодійну діяльність у різних напрямках: підтримку онкохворих дітей, дітей сиріт, наших захисників і тд. Ще раз щиро дякую всім!», — написав він.

 

Ми перемогли рак! Всі аналізи в нормі! Інформацію отримав вчора ввечері. Дякую Богу. Сину Божому Іісусу Христу, Богород…

Опубліковано Eduard Dilya Prystupa 24 березень 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+