Слухати

На Закарпатті з вивісок «Сбербанк России» знімуть назву країни-агресора / Новини на Громадському радіо

На Закарпатті з вивісок «Сбербанк России» знімуть назву країни-агресора

24 березня 2016 - 13:57
Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль підписав розпорядження про частковий демонтаж вивісок на установах «Сбербанка России»

rybchenko.jpg

Марія Рибченко // «Громадського радіо»
Марія Рибченко
«Громадського радіо»

На банкових установах повинно залишитися лише слово «Сбербанк». На думку Геннадія Москаля, у час, коли Росія окупувала Крим і веде бойові дії проти України на Донбасі, назва країни-агресора є неприпустимою. Речник голови ОДА Ярослав Галас наголосив, що це є своєрідним подразником для громадян:

«Росія веде неприкриту агресію на сході країни, вводить туди… тримає там свої регулярні війська, то от такі комерційні вивіски, які є постійним подразником для населення, є неприпустимими для Ужгорода». 

На Закарпатті цей банк має відділення не тільки в Ужгороді, але й у Мукачеві. Усього — три установи. Ужгородка Марія Рибченко вважає, що зміна назви не є аж настільким необхідним кроком, оскільки сама установа функціонуватиме й надалі:

«Я вважаю, що це не настільки вагомо зараз. Установа все одно залишиться. Вона буде працювати, у неї такий же залишиться капітал, їхні гроші будуть йти туди ж. А якщо на будівлі не буде слова «Росія», то це не занадто вплине на загальну обстановку. Не помічала я, щоб людей так аж дратувало, що от — Росія. Люди, якщо купують в супермаркетах все одно російські товари, то що їм якесь слово на будівлі?». 

У прес-службі банку «Громадському радіо» повідомили, що у зв’язку зі зміною найменування ПАТ «Сбербанк» проводяться планові підготовчі роботи щодо заміни вивісок на фасадах відділень банку. І додали, що заміна вивісок банку в Ужгороді включена до першочергового етапу робіт, однак точної дати не назвали.

Ольга Павлова з Ужгорода для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+