Слухати

Добігає кінця термін розмінування на Донбасі, — Хуг

25 березня 2016 - 18:27
Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг закликав сторони прискорити процес розмінування на Донбасі
Добігає кінця термін розмінування на Донбасі, — Хуг / Новини на Громадському радіо

За його словами, цей термін закінчується 31 березня, пише Укрінформ.

«Нагадую сторонам, що термін завершення розмінування особливо навколо блокпостів вздовж лінії зіткнення і в регіонах, де треба ремонтувати інфраструктуру, закінчується 31 березня. До цієї дати сторони повинні завершити роботи з розмінування не тільки тому, що вони взяли на себе це зобов’язання, а й тому, що вони винні людям, які живуть в цих регіонах», — підкреслив Хуг.

Він висловив надію, що наступного разу, коли буде перебувати в Новоолександрівці, ситуація зміниться на краще і люди зможуть безперешкодно пересуватися по території.

2 березня у Мінську члени Тристоронньої контактної групи підписали документ про розмінування на 12-ти узгоджених ділянок уздовж лінії зіткнення. Сторони зобов’язалися до 31 березня позначити райони і скласти карти розмінування.

Як зазначив в ефірі «Громадскього радіо» начальник групи координації протидії саморобним вибуховим пристроям Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України, на розмінування Донбасу знадобиться близько 10 років.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+