Слухати

РНБО прийняла рішення стосовно «списку Савченко» / Новини на Громадському радіо

РНБО прийняла рішення стосовно «списку Савченко»

25 березня 2016 - 20:00
РНБО на засіданні  у п'ятницю розглянула і одностайно підтримала питання щодо застосування санкцій проти осіб, причетних до протиправних дій до українських громадян, які незаконо утримуються ву РФ

«Санкції безстроково застосовуються до осіб, які скоїли злочин проти громадян України: Надії Савченко, Олега Сенцова та інших патріотів. До списку внесені особи, які причетні до викрадання, незаконного затримання, катування, фальшування справ, організації та проведення замовних та нікчемних з правової точки зору «вироків» російських судів. Серед осіб, які увійшли до санкційного списку, — керівники та працівники ФСБ, слідчого комітету Російської Федерації, прокуратури, суддівського корпусу, військові та інші», — йдеться на сайті Ради національної безпеки і оборони України.

Під час засідання Президент України Петро Порошенко наголосив, що «Україна ніколи не визнає «вироків» російських судів стосовно незаконно затриманих українських патріотів».

Також Президент України доручив розширити санкційний список за рахунок громадян Росії, причетних до переслідування українських громадян, зокрема, кримських татар на окупованій території Автономної Республіки Крим.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+