Слухати

Стартував Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини

25 березня 2016 - 16:41
У Києві стартував Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Біженці та міграція — одна із гарячих тем фестивалю
Стартував Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини / Новини на Громадському радіо

Організатори фестивалю — Українська Гельсінська спілка з прав людини, Громадська організація «Південь», Херсонський обласний фонд милосердя та здоров’я та ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв».

Конкурсна програма крім блоків «Docu / Життя» (повнометражні фільми, зняті в жанрі креативної документалістики), «Docu / Право» (повнометражні фільми, де особлива увага приділяється висвітленню проблем в сфері прав людини) і «Docu / Коротко» в цьому році включає в себе короткометражки «Docu / Україна».

Головною програмою позаконкурсної частині фестивалю стане добірка «Крізь ілюзії», яка і відобразить головну тему Docudays UA-2016. Сюди увійшло п’ять різних історій: про написання Конституції в Зімбабве, путінської Росії, про двох шерифів з українського села Стара Збруєвка і побудові громадянського суспільства та інші. В рамках «Docu Хіти» глядачі зможуть подивитися найбільш титуловані картини сезону.

Також в програмі фестивалю майстерня документалістики — Docu / Клас, в рамках якої режисери та експерти в області кіно проведуть ряд цікавих лекцій.

Фестиваль буде проходити в трьох кінотеатрах Києва, і триватиме до 1 квітня.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті фестивалю.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+