Слухати

26 березня — День Національної гвардії України / Новини на Громадському радіо

26 березня — День Національної гвардії України

26 березня 2016 - 09:35
В Південному залі Центрального залізничного вокзалу відбудеться пісенно-танцювальний флешмоб до Дня Нацгвардії

Сьогодні, 26 березня, Національна гвардія України святкує свою другу річницю. Президент Петро Порошенко привітав усіх співробітників Нацгвардії на своєму офіційному сайті

«Український народ високо цінує внесок воїнів-гвардійців у забезпечення національної безпеки держави. Рекордний рівень довіри і поваги суспільства до Національної гвардії — результат самовідданої праці, мужності та стійкості її особового складу. Дякую за вірність присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданість Українському народові», — йдеться у привітанні. 

Також сьогодні у Києві, в Південному залі Центрального залізничного вокзалу відбудеться пісенно-танцювальний флешмоб до Дня Нацгвардії, повідомляється на сторінці НГУ у Facebook

Захід триватиме з 12.00 до 12.30. Участь у флешмобі візьмуть Військовий оркестр, балет та хор Академічного ансамблю пісні й танцю ‪НГУ‬.

Нагадаємо, два роки тому 13 березня Верховна Рада ухвалила Закон про Національну Гвардію України

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+