Слухати

Медики підрозділу «Госпітальєри» потрапили під обстріли у Авдіївці

26 березня 2016 - 19:32
Це сталось у промзоні під час евакуації поранених військовослужбовців
Медики підрозділу «Госпітальєри» потрапили під обстріли у Авдіївці / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє голова підрозділу Яні Зінкевич.

«Отримав контузію, ЗЧМТ і акубаротравму старший групи — Юрій Скребець. Він був евакуйований у 66 госпіталь (Красноармійськ). Наразі його стан стабілізувався та він повернувся назад на позицію, де відбуде ще декілька днів до закінчення своєї ротації.
Отримав контузію водій групи — «Художник». Його стан стабільний, він не покидав позицію. Другий медик групи — «Мері» на щастя не постраждала», — зазначила вона і додала, що після закінчення ротації обоє постраждалих пройдуть обстеження та необхідне лікування у лікарні ім. Мечникова».

 

 

Прошу репосту! Нажаль маю погані новини. Наша група на Авдіївці потрапила під обстріл на промзоні під час евакуації пор…

Опубликовано Яной Зінкевич 26 марта 2016 г.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+