Слухати

Сєвєродончани не готові свідчити у суді проти Росії — опитування

26 березня 2016 - 18:00
З осені 2015 року у Шевченківському суді Києва розглядається справа про агресію з боку Росії проти України. На цьому тижні судова інстанція брала свідчення від очевидців тих подій
Сєвєродончани не готові свідчити у суді проти Росії — опитування / Новини на Громадському радіо

Телеканал «Ірта» запитав у жителів Сєвєродонецька, чи готові вони свідчити у суді проти Росії. Багато з опитаних не погоджувались на камеру відповідати на це питання, не менше і тих, хто не визнає Росію країну-агресором, тож і свідчити проти неготовий. Одиниці відповіли, що свідчили б проти Росії.

Нагадаємо, екс-голова Луганщини Ірина Верігіна 22 березня дала свідчення у справі щодо збройної агресії РФ на Донбасі. «Я особисто була свідком подій, які привели до окупації частини Луганської області РФ», — зазначила вона у своїй промові.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+