Слухати

У Луганську затримали українського нотаріуса

26 березня 2016 - 17:01
Співробітники «поліції ЛНР» затримали громадянку, яка надавала нотаріальні послуги для жителів непідконтрольного Україні Луганська. Зазначається, що е неї не було «юридичної реєстрації в Республіці»
У Луганську затримали українського нотаріуса / Новини на Громадському радіо

Про це пише Луганськінформцентр, посилаючись на «Центр громадських зв’язків МВС «ЛНР».

Зазначається, що затримана громадянка 1979 року народження надавала нотаріальні послуги «без державної реєстрації на території «ЛНР» і ліцензії «Міністерства юстиції «ЛНР».

Тобто юрист оформляла документи згідно з українським законодавством.

Під час обшуку у її офісі правоохоронці вилучили порожні бланки нотаріальних довіреностей українських нотаріусів, 81,9 тисяч гривень та 350 доларів США, а також друк українських нотаріусів.

Також «правоохоронці» у затриманого нотаріусу виявили ключ електронного доступу до єдиної бази нотаріату України. Його вони називають «головною знахідкою».

Юрист займалась оформленням  довіреностей на автомобіль, дозволів на вивезення дитини за кордон та надавала інші нотаріальні послуги. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+