Слухати

У Ростові-на-Дону пікетували на підтримку Надії Савченко / Новини на Громадському радіо

У Ростові-на-Дону пікетували на підтримку Надії Савченко

26 березня 2016 - 21:11
У російському Ростові-на-Дону 26 березня група громадських активістів провела пікет на підтримку української громадянки, народного депутата Надії Савченко

В руках пікетувальники тримали плакати з написами: «Свободу Надії Савченко», «Радієш вироку Савченко? Пам’ятай, наступним можеш бути ти», «Надії – жити», «Поверніть Надію», повідомляє Радіо Свобода.

Як заявили організатори акції, вони вважають вирок незаконним і вимагають від російської влади повернути Надію Савченко на Україну.

«Цілком можливо, що цей процес свідомо затягують на невизначений час. Тому ми вимагаємо передати Савченко Україні якомога швидше», — повідомила один з організаторів акції Валентина Толмачова.

Пікет був узгоджений з міською владою і його охороняли близько 10 поліцейських у формі і кілька – в цивільному.

«Я тут тому, що дуже переживаю за здоров’я Надії, і сподіваюся, що, незважаючи ні на що, її незабаром все ж обміняють, і вона повернеться на батьківщину», — сказала учасниця пікету Лідія Ольшанська.

Донецький міський суд Ростовської області Росії 22 березня засудив Надію Савченко до 22 років колонії загального режиму

У свою чергу адвокат Савченко Марк Фейгін закликав активістів вийти на мирні мітинги проти вироку Савченко

Вчора у Москві затримали учасників акції на підтримку Савченко. Також сьогодні у Москві активісти вийшли на мітинг, але його розігнали, а дев’ять учасників було затримано.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+