Слухати

У Свердловську на непідконтрольній частині Луганщини можуть закритись шахти / Новини на Громадському радіо

У Свердловську на непідконтрольній частині Луганщини можуть закритись шахти

26 березня 2016 - 16:28
У місті Свердловськ Луганської області, який знаходиться під контролем бойовиків «ЛНР», зупиняються шахти об'єднання «Свердловантрацит», які знаходяться під контролем Ріната Ахметова

Про це з посиланням на користувачів соцмереж повідомляє vlada.io.

«З учорашнього дня, з 3 зміни, всі шахти переведені в режим підтримки життєзабезпечення підприємства, працюють тільки по відкачуванню води, якщо ці тварюки ували наші шахти, немає їм прощення і пощади», — повідомляється в групі «Свердловськ — ти повинен це знати».

 

Як раніше повідомив у ефірі «Громадського радіо» директор організації «Східна Правозахисна група» Павло Лиснянський, шахтарям в «ДНР» і «ЛНР» платять тільки на «вітринних» підприємствах

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+