Слухати

Під час виборів у Кривому Розі вимикали зв’язок і «підкладали вибухівку» / Новини на Громадському радіо

Під час виборів у Кривому Розі вимикали зв'язок і «підкладали вибухівку»

27 березня 2016 - 22:59
Сьогодні, 27 березня, у Кривому Розі відбулися перевибори мера. Міського голову обирали серед 15 зареєстрованих кандидатів. Голосування відбувалося з 8.00 до 20.00 на 293 дільницях

Виборчий процес проходив відносно спокійно, але без порушень не обійшлося. Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо« з Дніпропетровська.

gyvel.jpg

Павло Гивель // «Громадське радіо»
Павло Гивель
«Громадське радіо»

Дільниці у Кривому Розі відкрилися вчасно і без інцидентів. Говорить голова міськвиборчкому Павло Гивель: «За даними міської виборчої комісії, криворіжці  голосували  вдвічі активніше ніж торік. Найсумліннішими стали мешканці Інгулецького району».

«Надо, чтоб один раз мы проголосовали, и больше выборов не было, должен один решать достойный, перевыборы — это глупо», — вважає виборець Світлана.

Протягом дня спостерігачі фіксували порушення. Наймасовіше — підвезення виборців до дільниць.

«С перерывом в 30-40 минут сюда подъезжают микроавтобусы, подвозят людей, это смогли зафиксировать на камеру, в автобусе человек со списком, который все ето курирует», розповідає спостерігач Ілля Рибаков.

Не обійшлося і без повідомлень про вибухівку. Щоправда, хибних. Один з випадків — на залізничній станції Рокувата, інший — на виборчій дільниці 45-ї школи. Галас там піднявся через покинутий мішок із макулатурою, який напередодні зібрали учні.

«Міліція перевірила, нічого там не знайшла, це дитяча макулатура», — розповіла голова виборчої дільниці Алла Волошина.

Вранці міськвиборчком був без інтернету. Аварійна служба до десятої відновлювала зв’язок.

«Устранение пришлось вести по двум направлениям,били перервани кабели в 2-х местах, основном и резервном»,прокоментував начальник комбінованого центру телекомунікацій Віктор Грищенко.

«З інтернетом були проблеми, як в міській виборком, так і в 5 районних, ми організували прийом інформації в телефонному режимі і передали до ЦВК інформацію через 3G інтернет», — говорить голова міськвиборчкому Павло Гивель. 

krog1.jpg

Виборча дільниця // «Громадське радіо»
Виборча дільниця
«Громадське радіо»

Сьогодні «Громадське радіо» передавало, що «Опора» зафіксувала підвіз виборців. Також зазначалося, що у Кривому Розі зафіксовано видачу виборцю грошей після голосування.

Раніше на виборах міського голови переміг Юрій Вілкул («Опозиційний блок»), обійшовши Юрія Милобога («Самопоміч»). Депутати «Самопомочі» та активісти вимагали перевиборів, у зв’язку з великою кількістю порушень. Раніше «Громадське радіо» передавало, що активісти спали та голодували у коридорі ВР за вибори в Кривому Розі.

Після підписання закону про перевибори у Кривому Розі, Юрій Милобог запропонував партії замість себе зареєструвати кандидатом Семена Семенченка.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+