Слухати

Підвіз виборців у Кривому Розі організовує колишній депутат-регіонал — ОПОРА

27 березня 2016 - 13:58
"Опора" презентувала відео, записане зі "старшою особою" автобуса, яка назвала себе "квартальною" і не вбачає нічого поганого в підвезенні виборців
Підвіз виборців у Кривому Розі організовує колишній депутат-регіонал — ОПОРА / Новини на Громадському радіо

В приміщеннях для голосування порушень на виборах в Кривому Розі практично немає. Про це повідомила на прес-конференції координаторка Громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська.

За її даними, особливо висока явка в Інгулецькому районі Кривого Рогу, 29,9% . Частково така явка забезпечилася підвозом виборців. 

«Мікроавтобуси, згідно договору, замовила Криворізька міська організація ветеранів. Не виключаємо, що використовується місцевий бюджет», — зазначила вона.

Як вдалося дослідити активістам «Опори», у 2015 році з місцевого бюджету були виявлені виділення коштів на дану ветеранську організацію. Нині ж документи стоять з підписом Дабіжи Миколи Кириловича, котрий, за попередньою інформацією активістів, був депутатом попереднього скликання від «Партії регіонів» і є «почесним громадянином міста».

bezymyannyy1.png

Прес-конференція Опори // YouTube EXPERT-KR
Прес-конференція Опори
YouTube EXPERT-KR

Незважаючи на те, що на дільницях порушень не фіксується, «Опорою» зафіксовано вже 12 інцидентів підвезення на дільницях. 

Нами зафіксовано 12 інцидентів, але на кожній дільниці неодноразові підвезення», — додала Айвазовська.

Опора презентувала відео, записане зі «старшою особою» автобуса, яка назвала себе квартальною.

«Я заключила договор з ветеранською організацією», — зазначає жінка на відео та додає, що не вбачає у підвезеннях пенсіонерів нічого кримінального. 

«Що відбувається в автобусах, ми не знаємо. Але може здійснюватись будь-який вплив на волевиявлення виборців», — зазначила Айвазовська.

Сьогодні «Громадське радіо» передавало, що «Опора» вже зафіксувала підвіз виборців. Також зазначалося, що у Кривому Розі зафіксовано видачу виборцю грошей після голосування.

Раніше на виборах міського голови переміг Юрій Вілкул («Опозиційний блок»), обійшовши Юрія Милобога («Самопоміч»). Депутати «Самопомочі» та активісти вимагали перевиборів, у зв’язку з великою кількістю порушень. Раніше «Громадське радіо» передавало, що активісти спали та голодували у коридорі ВР за вибори в Кривому Розі.

Після підписання закону про перевибори у Кривому Розі, Юрій Милобог запропонував партії замість себе зареєструвати кандидатом Семена Семенченка. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+