Слухати

«Відрадити Савченко від сухого голодування не вдалося», — Полозов

28 березня 2016 - 18:09
У день втрата ваги у Надії Савченко становить 400-500 грам
«Відрадити Савченко від сухого голодування не вдалося», — Полозов / Новини на Громадському радіо

Адвокат Надії Савченко Микола Полозов зустрівся з льотчицею у СІЗО, про це він написав на своїй сторінці в соцмережі. За його словами, здоров’я Надії кілька днів тому погіршлося, але зараз стан стабільний. У день втрата ваги становить 400-500 грам. Зараз вона важить 65 кг.

«Текст вироку з перекладом їй видали 25.03. обидва документи віддала — нічого макулатуру зберігати, каже. Надія попросила привітати її маму Марію Іванівну, завтра у неї день народження! Переживає, що другий рік пропускає цей день і не може відсвяткувати з сім’єю. Говорили про справу. Порахували, вирок набуває чинності з 05.04. Апеляцію подавати вона не збирається і забороняє адвокатам подавати за неї. На жаль, відрадити її від початку сухого голодування не вдалося. Вона збирається його почати 06.04», — повідомив Полозов. 

Він також показав Надії Савченко фотографію американської льотчиці Ненсі Харкнесс Лав, Надія здивувалася наскільки схожа на неї. Спочатку подумала, що це її фотографію стилізували під старовину. 

«Я живу з Україною в серці! — сказала Надія Савченко мені на прощання», — додав адвокат.

 

Встретились в СИЗО с Надеждой. Здоровье несколько дней назад ухудшалось, но сейчас состояние стабильное. В день потеря …

Опубліковано Nikolai Polozov 28 березень 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+