Слухати

Ані Ахметов, ані Порошенко не займалися виборами в Кривому Розі — О. Вілкул

29 березня 2016 - 14:08
Так нардеп прокоментував запитання журналістів, стосовно коментаря Юрія Милобога, що перемога Юрія Вілкула є результатом домовленостей Петра Порошенка і Ріната Ахметова
Ані Ахметов, ані Порошенко не займалися виборами в Кривому Розі — О. Вілкул / Новини на Громадському радіо

«Я думаю, что ни Ахметов, ни Порошенко выборами в Кривом Роге не занимались вообще», — заявив в ефірі «Громадського радіо» нардеп Олександр Вілкул, син Юрія Вілкула, який переміг на виборах. 

Так нардеп прокоментував запитання журналістів, стосовно коментаря Юрія Милобога, що перемога Юрія Вілкула є результатом домовленостей Петра Порошенка і Ріната Ахметова. 

Вілкул також заперечує інформацію про підкуп виборців.

«Еще в прошлом году до объявления этих неконституционных выборов была принята прогамма помощи насеелнию.  В Кривом Роге есть очень много социальных программ, которые отменила киевскя власть. Это просто территориальная громада, люди, самоорганизовались для того, чтобы себя защитить от авантюристов», — так він прокоментував підвезення виборців на виборчі дільниці.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що 6 кандидатів у Кривому Розі все одно «не визнають перемоги Вілкула».

«Опора» передавала, що підвіз виборців у Кривому Розі організовує колишній депутат-регіонал.

Чинний міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул переміг на виборах мера, набравши 74,18% голосів — такі офіційні дані оприлюднила ввечері Криворізька міська виборча комісія. За цими даними, на другому місці висуванець «Самопомочі» Семен Семенченко — 10,92% голосів, на третьому Світлана Сова від «Сили людей» — 4,67%, на четвертому Микола Колесник від «Укропу» — 4,36% голосів. Решта кандидатів набрали по менш ніж 3% голосів. Явка виборців склала 55,93%.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+