Слухати

Прокурор Матіос оприлюднив «передсмертне відео» адвоката Грабовського

29 березня 2016 - 13:20
Це відео нібито знято під час спілкування з убитим за неповну добу до моменту вчинення злочину 
Прокурор Матіос оприлюднив «передсмертне відео» адвоката Грабовського / Новини на Громадському радіо

На брифінгу у вівторок, 29 березня, Головний військовий прокурор України повідомив, що слідчими військової прокуратури процесуальним шляхом отримано доступ до Інтернет-сервісів, де із застосуванням «хмарних технологій» накопичення інформації, один з підозрюваних у вбивстві адвоката Ю. Грабовського з дня вбивства зберігав відео-файли спілкування з вбитим за неповну добу до моменту вчинення злочину. Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури.

Після демонстрації вказаного відео Головний військовий прокурор Анатолій Матіос наголосив:

«Є покази виконавців вбивства, є відео, яке ви бачили, і ще багато речей. Для військової прокуратури в цій справі тепер головним є дослідити справжні мотиви цього зухвалого злочину, і вийти на справжніх його замовників. Ким би вони не були, де б вони не були, і в яких би кріслах не сиділи».

Він повідомив, що військова прокуратура розкрила низку злочинів, і сьогодні мова йде лише про один з епізодів. Наразі слідчі дії тривають. 

За словами Анатолія Матіоса, вибір місця злочину в Одесі — твердий і заздалегідь спланований розрахунок на неспроможність органів поліції Одещини розкрити зухвале викрадення. «Це ланки одного добре спланованого плану», — зазначив Головний військовий прокурор та висловив переконання, що вся правда про цей злочин буде встановлена.

Раніше «Громадське радіо» передавало про те, що вбито Юрія Грабовського, адвоката підозрюваного ГРУшника Александрова.

Грабовського нібито схопили в Одесі, накачали психотропами і доставили в Київ. Звідти перевезли в околиці м. Жашків, де застрелили і закопали.

Водночас колеги Юрія Грабовського кажуть, що тіло ще треба ідентифікувати. Їхні точки зору на мотиви злочину не співпадають. 

Адвокатська спільнота вважає, що Грабовського могли вбити через його професійну діяльність.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+