Слухати

Санепідемстанція виявила неякісну тушонку, яку видавали бійцям в зоні АТО

29 березня 2016 - 20:00
Матеріали за результатами досліджень м’ясних консервів передадуть до Військової служби правопорядку та органів прокуратури
Санепідемстанція виявила неякісну тушонку, яку видавали бійцям в зоні АТО / Новини на Громадському радіо

У зв’язку зі зверненнями волонтерів та військовослужбовців щодо неякісної яловичини тушкованої у жерстяних банках, яку їм видають, Міністерство оборони провело лабораторні дослідження. Санітарно-епідеміологічної служба встановила, що якість консерви не відповідає вимогам ДСТУ. Про це повідомляє прес-служба відомства. 

Продукти для проведення досліджень відбиралися волонтерами та фахівцями саніепідемслужби Міноборони. Зразки були взяті на взводних опорних пунктах та на продовольчому складі однієї з військових частини ЗС України. 

«Матеріали за результатами проведених досліджень будуть передані до Військової служби правопорядку Збройних Сил України та органів прокуратури для прийняття відповідного рішення», — йдеться у повідомленні.

Міністерство оборони України також додає, що «не здійснює самостійно закупівлю продуктів харчування, а користується послугами аутсорсингу. Разом з тим, керівництво оборонного відомства і надалі вживатиме вичерпних заходів з метою забезпечення якісного харчування військовослужбовців Збройних Сил України».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+