Слухати

Шокін звільнив Сакварелідзе «за грубе порушення прокурорської етики»

29 березня 2016 - 10:26
Заступника Генерального прокурора України Давіда Сакварелідзе звільнено з органів прокуратури
Шокін звільнив Сакварелідзе «за грубе порушення прокурорської етики» / Новини на Громадському радіо

До Генеральної прокуратури упродовж останнього часу неодноразово надходили колективні депутатські звернення та запити щодо невідповідності вимогам статей 8, 15 Закону України «Про прокуратуру» встановленої у структурі та штатному розписі посади заступника Генерального прокурора України – прокурора Одеської області, яку обіймає Д. Сакварелідзе, повідомляється на сайті ГПУ

Також обгрунтованість рішення про встановлення зазначеної посади стало предметом судового оскарження в Окружному адміністративному суді міста Києва за позовом народного депутата України.

Генеральним прокурором України приведено у відповідність до вимог Закону України «Про прокуратуру» структуру та штатний розпис органів прокуратури шляхом видання наказу про ліквідацію посади заступника Генерального прокурора України – прокурора Одеської області з одночасним встановленням посади прокурора Одеської області.

Крім того, своїм наказом від 29 березня поточного року Генеральний прокурор України притягнув до дисциплінарної відповідальності Д. Сакварелідзе за грубе порушення правил прокурорської етики, втручання у непередбаченому законодавством порядку у службову діяльність іншого прокурора, скоєння проступку, який порочить працівника прокуратури, невиконання та неналежне виконання службових обов’язків, звільнивши його з посади заступника Генерального прокурора України – прокурора Одеської області та з органів прокуратури. 

Виконання обов’язків прокурора Одеської області покладено на першого заступника прокурора цієї області Жученка О.Д

uryvok_0.jpg

Уривок з наказу //
Уривок з наказу

img_4948-11.jpg

Наказ //
Наказ

Сам Давід Сакварелідзе обіцяв відповісти на запитання журналістів на прес-конференції о 15:00.

 

В 15:00 в Кризисном медиа центре я проведу брифинг по поводу своего сегодняшнего увольнения, где отвечу на все вопросы. Спасибо всем огромное за поддержку! Победа за нами!

Опубліковано Davit Sakvarelidze 29 березень 2016 р.

Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін написав, що вважає, що Віктор Шокін звільнив Давида Сакварелідзе за наказом Петра Порошенка.

 

Це Порошенко звільнив Davit Sakvarelidze. Просто брудну роботу він зробили руками списаного Шокіна. Щоб новопризначеному Севруку не довелося з ходу вляпуватися в скандал цим рішенням.

Опубліковано Vitaliy Shabunin 29 березень 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+