Слухати

На Луганщині завтра відкриють КПВВ «Золоте»

30 березня 2016 - 16:15
Навесні КПВВ «Золоте» буде працювати щоденно з 07:00 до 18:30
На Луганщині завтра відкриють КПВВ «Золоте» / Новини на Громадському радіо

Завтра о 10:00 відбудеться урочисте відкриття КПВВ «Золоте», що розташоване на дорожньому коридорі Стаханов — Первомайськ — Золоте — Гірське — Лисичанськ. Про це повідомляється на сторінці Восток-СОС у Facebook.

За день в обидва боки через пункт зможуть пройти 5000 людей та проїхати 1500 автомобілів. Навесні КПВВ «Золоте» буде працювати щоденно з 07:00 до 18:30.

На відміну від пішохідного КПВВ «Станиця Луганська», КПВВ «Золоте» можна буде перетинати лінію зіткнення легковими транспортними засобами. На кожну сторону одночасно проходитимуть контроль по шість автівок, йдеться у повідомленні. 

Порядок проходження пішоходів виглядатиме наступним чином. З підконтрольної території необхідно буде їхати автобусами з Сєвєродонецька, Лисичанська, Гірського до кінцевої зупинки у Золотому «квартал Сонячний». Вартість проїзду з Сєвєродонецька до Золотого складає 28 грн. Від автобусної зупинки «квартал Сонячний» курсуватимуть спеціальні автобуси до КПВВ (відстань 4 км). Від КПВВ до «нульового» блокпосту можна пройти пішки по спеціально відведеній для пішоходів дорозі (близько 400 метрів). Скоріш за все, за нульовим блок-постом можна буде пересісти на автобуси до Первомайська, Стаханова, Алчевська, Луганська і т.д.

На кожну сторону одночасно проходитимуть контроль по два пішоходи.

В організації «Фундація.101» додають, що відкриття КПВВ залежить від відсутності провокацій з боку терористичних угрупувань.

 

Є велика ймовірність, що 1 квітня КПВВ у Золотому на Луганщині все ж таки відкриють, як було заплановано раніше. На цьом…

Опубліковано Фундація.101 30 березень 2016 р.

 

Найближча залізнична станція з регулярним пасажирським сполученням — Лисичанськ. Щоденно ходить один київський та два харківських поїзда. Розклад руху доступний за посиланням

Найближча автобусна станція з регулярним міжобласним сполученням — автостанція «Лисичанськ-2». Онлайн-табло атостанції досутпне за наступним лінком

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+