Слухати

Під Кабміном дівчина на драбині з «групою підтримки» вимагає знизити тарифи

30 березня 2016 - 13:11
Мітинг під Кабміном: активісти не мають конкретних вимог, студенти селфляться, пенсіонери дають інтерв'ю невідомим каналам
Під Кабміном дівчина на драбині з «групою підтримки» вимагає знизити тарифи / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє кореспондентка «Громадського радіо» Ірина Сампан, яка перебуває на місці подій.

«Під Кабміном дівчина на драбині з «групою підтримки» вимагає знизити тарифи. Активісти не мають якоїсь конкретної вимоги, студенти селфляться, пенсіонери дають інтерв’ю невідомим каналам», — повідомляє вона. 

За її словами, активісти вимагають «всього»: 

«Дівчина на драбині з гучномовцем і вже червоним обличчям вимагає, щоб тарифи знизили, свободу слова дали, владу народу дали, вищих чиновників скинули. Хлопчина теж з рупором бігає і заводить народ охочим для всіх словом «Ганьба!». А навколо плакати, бабульки-дідульки, студенти…», — передає кореспондентка.

12 941 121_1 693 721 990 882 502_980 613 061_o.jpg

Мітингарі під Кабміном // «Громадське радіо»
Мітингарі під Кабміном
«Громадське радіо»

 


Дівчина на драбині з гучномовцем і вже червоним обличчям вимагає, щоб тарифи знизили, свободу слова дали, владу народу д…

Опубліковано Іриною Сампан 30 березень 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+