Слухати

Росія витратить 65 млн. руб на техніку для спостереження за мітингами

30 березня 2016 - 19:28
Міністерство також планує закупити мобільний роутер з зовнішніми модемами, який повинен роздавати Wi-Fi, надавати захищені з'єднання і працювати при температурах від -40 ° до 65 ° С
Росія витратить 65 млн. руб на техніку для спостереження за мітингами / Новини на Громадському радіо

Міністерство внутрішніх справ РФ розмістило на порталі держзакупівель тендер на поставку обладнання для спостереження за мітингами. Загальна сума шести «апаратно-програмних мобільних комплексів для передачі відеопотоку високої чіткості, фотоматеріалів і даних в реальному часі з місць проведення масових заходів» становить майже 65 мільйонів рублів, повідомляє РБК.

Відповідну техніку до 1 червня 2016 року мають отримати Головне управління з протидії екстремізму МВС, а також Центри з протидії екстремізму Воронезької та Бєлгородської областей. 

Мобільний комплекс повинен бути обладнаний цифровою відеокамерою, яка дозволяє знімати відео з роздільною здатністю не менше 1920 × 1080, камера повинна в 20 разів наблизити об’єкт зйомки, не втрачаючи якості зображення. У документації тендеру також згадується мобільний роутер з зовнішніми модемами, який повинен роздавати Wi-Fi, надавати захищені з’єднання і працювати при температурах від -40 ° до 65 ° С.

У комплекс обладнання зі спостереження за масовими заходами буде також входити прихована відеокамера і три невеликі відеокамери, в комплекті з якими йдуть кілька типів камуфляжу, наприклад «брошка», «значок», «ґудзик піджачний», «ґудзик джинсовий», «шуруп» і «защіпка на сумку».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+