Слухати

Знятий з арешту пенсійний рахунок Азарова вдалося знову арештувати — ГПУ

30 березня 2016 - 12:21
"Генеральною прокуратурою вжито вичерпних заходів для унеможливлення зняття М. Азаровим грошових коштів з пенсійного банківського рахунку", — зазначається на сайті ГПУ
Знятий з арешту пенсійний рахунок Азарова вдалося знову арештувати — ГПУ / Новини на Громадському радіо

Як повідомлялося раніше, 4 лютого 2016 року Апеляційним судом м. Києва скасовано ухвалу слідчого судді від 21.12.2015, якою накладено арешт на пенсію (грошові виплати) підозрюваного М. Азарова. Своє рішення суд обґрунтував тим, що згідно зі ст. 1 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія – це щомісячна пенсійна виплата в солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, яку отримує застрахована особа, а відтак, не є майном, що перебуває у власності особи, а тому не може бути арештована відповідно до вимог ч. 6 ст. 170 КПК України.

З метою забезпечення можливої конфіскації належного підозрюваному майна 24 лютого 2016 року за клопотанням Генеральної прокуратури слідчим суддею Печерського районного суду знову накладено арешт на кошти М. Азарова, що зараховувались на його банківський рахунок як пенсійні виплати. 

29 березня 2016 року Апеляційний суд м. Києва погодився з доводами прокурора управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Генеральної прокуратури України та підтвердив, що накопичені на банківському рахунку для пенсійних виплат кошти є предметом, на який може накладатися обмеження в розумінні ст. 170 КПК України, та визнав їх арешт законним. 

Раніше «Громадське радіо» передавало, що дружина Азарова придбала будинок на Рубльовці в 1000 «квадратів».

В ефірі «Громадського радіо» юрист Дмитро Тупчієнко заявив, що «зняття санкцій з українських екс-посадовців є відповіддю на нашу бездіяльність». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+