Слухати

Полторак розповів, як скоротиться штат Міністерства оборони

31 березня 2016 - 14:30
Після оптимізації штату буде ліквідовано два департаменти, реорганізовано шість департаментів, п’ять управлінь та відділів
Полторак розповів, як скоротиться штат Міністерства оборони / Новини на Громадському радіо

Сьогодні, 31 березня, під чергового засідання Комітету реформ міністр оборони Степан Полторак підписав Директиву щодо проведення організаційних заходів у Міністерстві оборони України у 2016 році. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook

За його словами, на сьогодні у складі Міністерства оборони: 15 департаментів, 7 управлінь та три окремих відділи, чисельність військовослужбовців і працівників апарату Міноборони складає 770 осіб. 

Після оптимізації штату буде ліквідовано два департаменти, реорганізовано шість департаментів, п’ять управлінь та відділів.

«В рамках реформування ми плануємо скоротити чисельність апарату Міністерства оборони на 200 осіб. Хочу наголосити ще раз, що механічного скорочення особового складу Міноборони не буде. Рішення прийматимуться за результатами роботи відповідних комісій по оцінці професійних якостей кожного, хто працює в Міністерстві оборони», — йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, Степан Полторак на сесійній раді Кабінету Міністрів 30 березня заявив, що скорочення штату будуть здійснені після переатестації та проходження поліграфа кожним працівником Міноборони. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+