Слухати

Вихід «Громадської хвилі» на УР-1 призупинено, виходить на власних частотах / Новини на Громадському радіо

Вихід «Громадської хвилі» на УР-1 призупинено, виходить на власних частотах

31 березня 2016 - 22:09
Від завтра призупиняється вихід вечірньої прямоефірної програми «Громадська хвиля» на Першому каналі Українського радіо, але вона і надалі виходитиме на власних частотах «Громадського радіо»

Досі програму спільно готували до ефіру журналісти «Громадського радіо» і їхні колеги з Першого каналу Українського радіо. Програма «Громадська хвиля» почала виходити на УР-1 наприкінці лютого 2014 року.

З 1 квітня «Громадську хвилю» повністю виготовлятиме «Громадське радіо», а виходитиме програма на десяти FM і УКХ-передавачах «Громадського радіо» у Києві, на Донеччині і Луганщині. Також програму можна буде, як і раніше, чути через супутник Астра 4А і в інтернеті, на hromadskeradio.org. Крім того вона доступна на низці сайтів.

Рішення про призупинення спільного виробництва ухвалене керівництвом Національної телекомпанії України, якому підпорядковується Українське радіо. Саме 1 квітня 2016 року закінчується термін дії договору між «Громадським радіо» і «Українським радіо».

«Громадське радіо» має чудові відгуки від слухачів. Його команда вірить, що якісна прямоефірна програма «Громадська хвиля» повернеться в ефір Українського радіо приблизно за місяць, що разом з керівництвом майбутнього Суспільного мовлення будуть знайдені юридичні рамки для подальшої співпраці.

31 березня «Громадське радіо» отримало на конкурсі дві ліцензії на мовлення. За кілька місяців радіо має намір розпочати мовлення у Дніпропетровську на частоті 73,46 МГц і у Шполі Черкаської області, на частоті 105,6 FM. Загалом «Громадське радіо» подавалося на чотири ліцензії. Мовлення у Олександрії на Кировоградщині і Верховині на Івано-Франківщині розпочнуть приватні радіокомпанії.

«Громадське радіо» планує стати всеукраїнською мережею.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+