Слухати

«Громадське радіо» мовить біля лінії зіткнення в АТО

01 квітня 2016 - 11:46
31 березня відбувся тестовий запуск програми «Київ-Донбас» від «Громадського радіо» на трьох радіопередавачах, повідомило «Громадському радіо» Міністерство інформаційної політики
«Громадське радіо» мовить біля лінії зіткнення в АТО / Новини на Громадському радіо

Відтепер, жителі прилеглих регіонів можуть слухати програму «Київ-Донбас» на таких хвилях: 

  • 95,7 FM  – Авдіївка, Піски, Водяне, Опитне
  • 95,3 FM – Красногорівка, Мар’їнка та Петрівський  район Донецька
  • 90 FM – біля смт. Новотошківське.

Заступник Міністра інформполітики Тетяна Попова зазначила: «Враховуючи, що в окупованих районах Донецької і Луганської областей мільйони жителів позбавлені можливості отримувати інформацію із незалежних медіа, програма «Київ-Донбас» від «Громадського радіо» стане якісною інформаційною альтернативою на противагу пропагандистським ЗМІ Кремля. У той же час у травні ми чекаємо на початок мовлення радіостанції Донецької філії НТКУ, і тоді на цих хвилях буде різноманіття голосів, створених спеціально для жителів Донбасу».

Також 31 березня відбулися ще дві події, що мають пряме відношення до поширення сигналу «Громадського радіо». Національна телекомпанія України повідомила радіо, що вихід програми «Громадська хвиля» призупиняється принаймні на один місяць. Крім того на ліцензійному конкурсі радіо отримало дві частоти: УКХ-частоту в Дніпропетровську і FM-частоту в Шполі Черкаської області.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+