Слухати

У «ЛНР» боротимуться з чутками, — Тимчук

01 квітня 2016 - 10:49
У «МГБ ЛНР» радились, як протидіяти поширенню інформації щодо інтеграції тимчасово непідконтрольних територій Луганської області назад до складу України
У «ЛНР» боротимуться з чутками, — Тимчук / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє керівник «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук.

Як зазначає Тимчук, зараз серед бюджетників «ЛНР» розповсюджується інформація, що усіх, хто співпрацював з так званою «владою» бойовиків, чекає жорстке покарання. Це, начебто, станеться з приходом українських військ, яке має відбутися найближчим часом.

«У «МГБ» пропонується, крім виявлення і «нейтралізації» розповсюджувачів подібних чуток, паралельно поширювати «контрчутки» про те, що в разі приходу українських військ всіх без винятку жителів пропускатимуть через фільтраційні табори і примусово переселятимуть в інші райони», — пише Тимчук.

 

 

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».В ходе возросшего количества обстрелов в зоне АТО со стороны …

Опубликовано Дмитрием Тымчуком 31 марта 2016 г.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+