Слухати

У «ЛНР» боротимуться з чутками, — Тимчук

01 квітня 2016 - 10:49 101
У «МГБ ЛНР» радились, як протидіяти поширенню інформації щодо інтеграції тимчасово непідконтрольних територій Луганської області назад до складу України

Про це повідомляє керівник «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук.

Як зазначає Тимчук, зараз серед бюджетників «ЛНР» розповсюджується інформація, що усіх, хто співпрацював з так званою «владою» бойовиків, чекає жорстке покарання. Це, начебто, станеться з приходом українських військ, яке має відбутися найближчим часом.

«У «МГБ» пропонується, крім виявлення і «нейтралізації» розповсюджувачів подібних чуток, паралельно поширювати «контрчутки» про те, що в разі приходу українських військ всіх без винятку жителів пропускатимуть через фільтраційні табори і примусово переселятимуть в інші райони», — пише Тимчук.

 

 

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».В ходе возросшего количества обстрелов в зоне АТО со стороны …

Опубликовано Дмитрием Тымчуком 31 марта 2016 г.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+