Слухати

В Донецьку жорстоко вбили директора Центру слов’янської культури

01 квітня 2016 - 15:00
Вночі у Донецьку загинув мученицькою смертю поет і композитор Микола Присяжнюк, родом з Івано-Франківщини
В Донецьку жорстоко вбили директора Центру слов’янської культури  / Новини на Громадському радіо

Про це першою в соцмережі повідомила користувачка Олена Рєзнікова, яка, за даними ЗМІ, є заступницею головного редактора журналу «Шишкин лес».

«Вночі якась нечисть, увірвавшись в його будинок у пошуках наживи, скоротила його дні. Він загинув мученицькою смертю. І тривала війна на донецькій землі не залишає можливості попрощатися з ним… Спочивай з миром, Миколо Васильовичу!», — написала вона.

Інформацію підтвердили в так званій поліції Донецька. 

«Да, он был обнаружен вместе с сожительницей с признаками насильственной смерти. На место немедленно выехала следственно-оперативная группа Буденовского райотдела полиции Донецкого городского управления. Проводятся следственные действия и оперативно-разыскные мероприятия», — розповіла «Громадському радіо» телефоном керівниця центру зі зв’язків з громадськістю поліції Донецька. 

Скрипаль Юліан Героім розповів «Громадському радіо», що на його очах розвивався Центр слов’янської культури, і Микола Присяжнюк був хорошим керівником.

«Він дуже багато зробив для Центру слов’янської культури в Донецьку. Він дуже любив свою роботу і добре її робив», — прокоментував Юліан Героім.

За його словами, центр продовжував працювати і після початку війни, хоча вже не в таких масштабах, як раніше.

«Я знаю, що концерти там проводилися, це точно я знаю. Звичайно ж, місцевими силами, але тим не менше. Дуже багато дитячих колективів там на базі існує. Життя там тривало. Звичайно ж, це був не той масштаб, на жаль», — додав скрипаль.  

Этой ночью ушел в мир иной Николай Присяжнюк. Композитор. Поэт. Директор Центра славянской культуры, активно создававший…

Опубліковано Еленою Резниковою 1 квітня 2016 р.

За даними регіональних ЗМІ, які наводить «Деловая столица», разом з ним в будинку, розташованому в Будьонівському районі Донецька, перебувала ще й покоївка. Вона також була вбита.

Микола Присяжнюк був відомим в Україні композитором і виконавцем пісень. Він народився в Івано-Франківському регіоні в 1961 році, проте пов’язав своє життя саме з Донбасом. Присяжнюк неодноразово був лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Він довгі роки очолював Центр слов’янської культури, який раніше носив назву Палацу культури ім. Леніна. В установі проходили численні виставки та концерти, організовані артистом. ЦСК не зупинив своєї діяльності і після захоплення Донецька проросійськими сепаратистами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+