Слухати

Волонтерка Яна Зінкевич повернулася з Ізраїлю і вийшла з літака самотужки  / Новини на Громадському радіо

Волонтерка Яна Зінкевич повернулася з Ізраїлю і вийшла з літака самотужки

01 квітня 2016 - 18:26
Травми Яни Зінкевич були настільки тяжкими, що прогнозів не давав жоден лікар

Сьогодні зранку українська волонтерка Яна Зінкевич повернулася до Дніпропетровська. З літака дівчина, яка проходила реабілітацію в ізраїльській клініці, вийшла самотужки, а далі пересувалася за допомогою ходунків. Про це повідомляє кореспондент “Громадського радіо” з Дніпропетровська.

Медикам вдалося зробити те, що здавалося неможливим — поставити на ноги двадцятирічну дівчину, травмовану в результаті аварії. Волонтер Борис Трейгерман, котрий підтримує Яну, розповів: травми були настільки тяжкими, що прогнозів не давав жоден лікар.

«Яна действительно идет своими ногами, сейчас только стоят лангеты, которые ей помогают стабилизировать ногу. Но, если вы помните, во всех своих постах Яна говорила только одно: я хочу сделать свой первый шаг. И вы видите, она его сделала. Накануне вылета мы встречались с профессором Фридландером. И он сам был удивлен всему, что происходит, и как он выразился, что в его практике это впервые — когда после такой травмы человек стал на ноги и пошел», — розповів екс-радник голови Дніпропетровської ОДА Борис Трейгерман, який супроводжував Яну Зінкевич.

yana5.jpg

Борис Трейгерман // «Громадське радіо»
Борис Трейгерман
«Громадське радіо»

Сама Яна виглядає впевненою. Вона поділилася з журналістами думками щодо причин свого дивовижного зцілення. Це, за її словами, власна впертість, ізраїльська медицина і… доля:

«Заново вчиться дуже тяжко, але воно поступово-поступово дається. В мене це всього лише сьомий день я на ногах стою. Поступово навчусь. Я мала це пройти. Я працюю у сфері поранених. У сфері реабілітації. Для того, щоб зрозуміти поранену людину, або людину, яка сидить на кріслі — це можливо лише якщо ти пройшов це сам», — впевнена волонтерка Яна Зінкевич.

yana9.jpg

Яна Зінкевич // «Громадське радіо»
Яна Зінкевич
«Громадське радіо»

yana4.jpg

Яна готується до виходу // «Громадське радіо»
Яна готується до виходу
«Громадське радіо»

Нагадаємо, що Яна Зінкевич травмувала спину в результаті ДТП у грудні 2015 року. Автівка “Госпітальєрів” тоді вилетіла з дороги та перекинулася сім разів.

yana8.jpg

Борт з Ізраїлю // «Громадське радіо»
Борт з Ізраїлю
«Громадське радіо»

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для “Громадського радіо”

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+