Слухати

На Луганщині план надходжень до бюджету виконано на 119% — Тука

02 квітня 2016 - 10:18
За даними Георгія Туки, в місцеві бюджети план виконано на 153%
На Луганщині план надходжень до бюджету виконано на 119% — Тука / Новини на Громадському радіо

Очільник Луганської ВЦА Георгій Тука підсумував результати першого кварталу 2016 року на Луганщині. За його словами, в підконтрольній Україні частині Луганської області припинився спад виробництва.

«План надходжень до центрального бюджету виконано на 119%. Плани надходження до місцевих бюджетів виконано на 153%. Ціни на соціальний пакет нижче середнього по Україні. Я розцінюю такі результати як свідчення того, що наша команда працює в вірному напрямку. Головне — ми маємо план подальших дій і бачимо шляхи розвитку», — зазначив голова області.

За його даними, комунальне підприємство «Фармація-Північ» сформувала пакет з 47 ліків, я є найбільш соціально-значущими.

«Рентабельність на них скорочена до мінімуму. Обсяг продажу суттєво підскочив», — додав Георгій Тука.

 

БАЧУ СВІТЛО В КІНЦІ ТУНЕЛЮДеякі підсумки життя Луганщини за перший квартал поточного року:- припинився спад виробництв…

Опубліковано Георгій ТУКА 1 квітня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+