Слухати

СБУ попередила перехід розвідгрупи на бік бойовиків

02 квітня 2016 - 20:04
Співробітники Служби безпеки України викрили агента російських спецслужб — військовослужбовця Збройних сил України, підрозділ якого базується безпосередньо на лінії розмежування
СБУ попередила перехід розвідгрупи на бік бойовиків  / Новини на Громадському радіо

Зазначається, що бойовики направили свого агента до лав Збройних сил України під час однієї з хвиль мобілізації. Коли його призначили командиром розвідувальної групи, він мобільним зв’язком та під час особистих зустрічей на тимчасово непідконтрольній території передавав бойовикам інформацію про розташування бойових позицій своєї частини та місця виконання завдань розвідувальними групами ЗСУ.

За завданням російських кураторів, йдеться у повідомленні відомства, агент схиляв до переходу на бік бойовиків військовослужбовців своєї розвідгрупи. За це йому було обіцяно «підвищення по службі» у так званому «міністерстві оборони «ДНР» та забезпечення будинком або квартирою.

Співробітники спецслужби за сприяння керівництва військової частини затримали командира та членів розвідгрупи перед виходом на бойове завдання.

Військовослужбовці утримуються під вартою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+