Слухати

У Дружківці відремонтують комунальний басейн / Новини на Громадському радіо

У Дружківці відремонтують комунальний басейн

02 квітня 2016 - 18:21
Наразі є погодження про виділення з Донецького обласного бюджету 8 мільйонів гривень

Місцева влада також братиме участь на умовах співфінансування і виділить зі свого бюджету близько 2 мільйонів.

«У ці 8 мільйонів закладено суму на хімводоочищення, вентиляцію і облаштування котельні, яка працюватиме під басейн. Коли будемо робити котельню, зробимо її на твердому паливі, яка буде економічно доцільною для нашого бюджету і методу зможемо якусь суму заощадити», — говорити міський голова Дружківки Валерій Гнатенко.

Басейн у місті було зупинено у 2000 році, коли перестала діяти система централізованої подачі гарячої води. Тоді заклад відвідувало близько 1000 дружківських дітлахів та понад 500 дорослих. За цей час уся система каналізації та вентиляції просто прогнила.

12 941 005_985 078 044 895 708_1 594 000 309_o_0_0_0.jpg

Робота по відновленню басейна триває // Громадське радіо
Робота по відновленню басейна триває
Громадське радіо

«Переробляти взагалі все потрібно, все каналізації прогнили, все вийшло з ладу. Коли почали гойдатися, думали, що це обійдеться мінімумом витрат. А коли торкнулися, за цей час — більше 15 років — все прогнило. Всі електричні двигуни споживають багато електроенергії, тому зараз все буде економічне, нове», — зазначає директор Дружківської спортивної школи Володимир Страшненко.

dyrektor_dyussh_volodymyr_strashnenko_0.jpg

Володимир Страшненко // Громадське радіо
Володимир Страшненко
Громадське радіо

У попередні роки в приміщенні замінили вікна та повністю оновили чашу, використали спеціальну білу плитку для олімпійських басейнів,   збудували  душові кабінки. Вже підготовлено проект і найближчим часом будівельники перевірятимуть, в якому стані знаходиться сама чаша. Місцева влада планує, що до кінця поточного року басейн буде відновлено.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+