Слухати

В Авдіївці багато людей, працює ринок і школа. Поранено 2 бійці — власкор / Новини на Громадському радіо

В Авдіївці багато людей, працює ринок і школа. Поранено 2 бійці — власкор

02 квітня 2016 - 13:28
За останню добу в Авдіївці отримали легкі поранення двоє військових

Про це повідомляє кореспондентка «Громадського радіо» Тетяна Козак, яка перебуває там. 

«Зараз уже тихо, останні два дні напруження не дуже велике, але останні два місяці тут щільні обстріли. Вбитих немає, є поранені, за останню ніч це двоє легко поранених, наскільки мені відомо, вони вже повернулися на позиції», — передає кореспондентка.

За її словами, журналістів на промислову зону Авдіївки зараз не допускають, кажуть, що там небезпечно.

«Але промзону ми контролюємо, згідно Мінських домовленностей. Але там є декілька домів, де працюють ДРГ сепаратистів, клаптик території є під їхнім контролем, але дуже невеликий», — зазначає вона.

«Ми бачили, як тут працює ОБСЄ, наглядова місія з ними, а в місті взагалі тихо, дуже багато людей, вони повернулися останнім часом, працюють магазини, ми бачили рейсовий автобус з Красноармійська до Авдєєвки, ринок працює, школа, шпиталь. Тобто життя триває, втрат серед мирних немає», — додає Тетяна Козак.

Учора «Громадське радіо» передавало, що бій в промзоні Авдіївки тривав кілька годин.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+