Слухати

В Одесі відкриваються нові авіанапрямки на Мюнхен, Анталію, Єреван — ОДА

02 квітня 2016 - 11:17
Крім запуску нових напрямків в ОДА змогли домовитись про значне збільшення кількості існуючих рейсів в Стамбул і Відень
В Одесі відкриваються нові авіанапрямки на Мюнхен, Анталію, Єреван — ОДА / Новини на Громадському радіо

Цього тижня у одеситів з’явилася можливість літати з Lufthansa з Одеси в Мюнхен. Про це на своїй сторінці написав Міхеіл Саакашвілі, голова Одеської ОДА

«Крім Lufthansa наша команда тільки за останні місяці змогла залучити до співпраці такі авіакомпанії як, Czech Airlines c напрямком Прага, Estonian Air — Таллінн, Belavia — Мінськ, Air Moldova — Кишинів, Dart — Тірана. Цього літа компанія YanAir відкриє в Одеському аеропорту базу і буде здійснювати перевезення за напрямками Анталія, Тбілісі, Батумі і Єреван. Крім запуску нових напрямків ми змогли домовитись про значне збільшення кількості існуючих рейсів в Стамбул і Відень», — написав він.

За словами голови ОДА, чим більше рейсів здійснюється з Одеси, тим більше конкуренція і менше ціни на квитки.

12 888 723_1 160 844 407 279 272_1 089 517 344 075 280 462_o.jpg

Аеропорт // Facebook Міхеіла Саакашвілі
Аеропорт
Facebook Міхеіла Саакашвілі

«Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні і втрату 25% пасажиропотоку на авіа ринку у зв’язку з закриттям російського напрямку, Одеський аеропорт не тільки не зменшив показники, а й показав 10% зростання за останні 12 місяців. У 2015 році наш аеропорт зайняв 1-е місце в процентному співвідношенні по збільшенню пасажиропотоку і прийняв понад мільйон пасажирів», — додав він.

За даними політика і чиновника, з 2016 повинен року відкритися новий термінал Одеського аеропорту, який дозволить залучити ще більше авіакомпаній і відкриє для Одеси можливість стати справжнім туристичним і бізнес центром.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+