Слухати

Вчора з Донбасу таємно вивезли 6 загиблих військових Росії — розвідка

02 квітня 2016 - 14:47
Через колишній пункт пропуску в н.п. Успенка передавали труни родичам загиблих та проводили інструктаж щодо недопущення витоку інформації про місце та обставини загибелі
Вчора з Донбасу таємно вивезли 6 загиблих військових Росії — розвідка / Новини на Громадському радіо

Під час збройної агресії Росії проти України на російських офіцерів по роботі з особовим складом (“замполітів”) покладається у т.ч. “почесна місія” супроводжувати до Росії тіла військовослужбовців, загиблих на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Про це передає Головне управління розвідки у зведенні за 2 квітня.

«Встановлено, що 1 квітня ц.р. майор ЗС РФ А.Греблєв особисто супроводжував черговий “вантаж 200” (шість загиблих військовослужбовців 3 омсбр) через колишній пункт пропуску в н.п. Успенка для передачі трун родичам загиблих та проведення інструктажу щодо недопущення витоку інформації про місце та обставини загибелі», — повідомляється в зведенні ГУР.

За їх даними, встановлено, що на посаді “заместителя командира по работе с личным составом 3 отдельной мотострелковой бригады (Горловка, Украина) 1 АК (Донецк, Украина) Центра территориальных войск (Новочеркасск, Россия) Южного ВО ВС РФ” перебуває майор ЗС РФ Греблєв Анатолій Анатолійович (Греблев Анатолий Анатольевич), за документами прикриття – Іваненко.

«До прибуття на тимчасово окуповані території сходу України для виконання злочинних наказів воєнно-політичного керівництва Росії, майор ЗС РФ А.Греблєв перебував на посаді помічника командира по роботі з особовим складом 2 мотострілецького батальйону 7 військової бази (м.Гадаута, Абхазія) Південного ВО ЗС РФ», — додають в розвідці.

greblev_0_0.jpg

Майор ЗС РФ А.Греблєв // «Громадське радіо»
Майор ЗС РФ А.Греблєв
«Громадське радіо»

«Громадське радіо» «передавало, що за останню добу в Авдіївці отримали легкі поранення двоє українських військових.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+