Слухати

Якщо в’язню пишуть, тюремники бачать, що він у фокусі уваги — правозахисник

02 квітня 2016 - 16:08
"Пишіть слова підтримки нашим в’язням, за те, що вони не полишили свої переконань", — нагадує Максим Буткевич
Якщо в’язню пишуть, тюремники бачать, що він у фокусі уваги — правозахисник  / Новини на Громадському радіо

Український правозахисник Максим Буткевич закликав громаду писати листи політв’язням та пояснив, чому це важливо.  Відео зі зверненням опубліковано на каналі команди BABYLON“13.

«Якщо людині, яка перебуває на будь-якому режимі, приходять сотні листів, поштівок, просто навіть з кількох слів, що «ми підтримуємо, тримайся, про тебе пам’ятають», якщо це відбувається, тюремники бачать, що ця людина перебуває в фокусі уваги людей з різних країн. І не тільки з України і не тільки з Росії. А по-друге, самим цим людям дуже важливо, це знають всі, хто відбував колись покарання чи кілька днів, чи кілька років. Дуже важливо бачити цю підтримку», — впевнений правозахисник.

За його словами, кожне слово підтримки дає сили опиратися.

«Тому, будь ласка, це дуже легко просто, можна на сайті заповнити і відправити. Пишіть слова підтримки нашим в’язням, за те, що вони не полишили свої переконань на окупованих територіях, в Криму. Це може забрати кілька хвилин, а може продовжити життя цих людей, а дасть Бог, і пришвидшити їх звільнення», — додає він. 

Раніше «Громадське радіо» передавало, як написати лист українським політв’язням в Росії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+