Слухати

Якщо в’язню пишуть, тюремники бачать, що він у фокусі уваги — правозахисник

02 квітня 2016 - 16:08
"Пишіть слова підтримки нашим в’язням, за те, що вони не полишили свої переконань", — нагадує Максим Буткевич
 //

Український правозахисник Максим Буткевич закликав громаду писати листи політв’язням та пояснив, чому це важливо.  Відео зі зверненням опубліковано на каналі команди BABYLON“13.

«Якщо людині, яка перебуває на будь-якому режимі, приходять сотні листів, поштівок, просто навіть з кількох слів, що «ми підтримуємо, тримайся, про тебе пам’ятають», якщо це відбувається, тюремники бачать, що ця людина перебуває в фокусі уваги людей з різних країн. І не тільки з України і не тільки з Росії. А по-друге, самим цим людям дуже важливо, це знають всі, хто відбував колись покарання чи кілька днів, чи кілька років. Дуже важливо бачити цю підтримку», — впевнений правозахисник.

За його словами, кожне слово підтримки дає сили опиратися.

«Тому, будь ласка, це дуже легко просто, можна на сайті заповнити і відправити. Пишіть слова підтримки нашим в’язням, за те, що вони не полишили свої переконань на окупованих територіях, в Криму. Це може забрати кілька хвилин, а може продовжити життя цих людей, а дасть Бог, і пришвидшити їх звільнення», — додає він. 

Раніше «Громадське радіо» передавало, як написати лист українським політв’язням в Росії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+