Слухати

Є інформація, що вбивці Грабовського скоїли ще 7 вбивств, — адвокат

02 квітня 2016 - 20:54
Член Ради адвокатів України Сергій Осика заявив, що має інсайдерську інформацію, згідно з якою за людьми, які ймовірно вбили адвоката Юрія Грабовського, є ще сім епізодів убивств
Є інформація, що вбивці Грабовського скоїли ще 7 вбивств, — адвокат / Новини на Громадському радіо

«Є інсайдерська інформація про те, що разом із цим убивством, яке скоїли ці люди, є ще близько семи епізодів, коли вони вбивали людей і таким же чином закопували. Тому не можна просто говорити про те, що Юра (Грабовський — ред.) опинився не в тому місці і не в той час», — сказав Осика в ефірі Громадського.

Він також розповів про те, як Грабовський отримав справу російських ГРУшників.

«Він потрапив в цю справу через систему безкоштовної правової допомоги, яка видала йому доручення на участь у цій справі», — зазначив адвокат.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+