Слухати

Перші іноземці в українській армії отримали військові квитки

03 квітня 2016 - 14:56
В реалізації закону про службу іноземців в українській армії існує багато проблем на практиці, зокрема в міграційній службі
Перші іноземці в українській армії отримали військові квитки / Новини на Громадському радіо

Перші іноземці, що вступили до лав Збройних Сил України, отримали військові квитки. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук. 

За його словами, командир Грузинського національного легіону Мамука Мамулашвілі (по паспорту Ушангі) став одним з перших іноземців-учасників АТО, хто отримав український військовий квиток. 

Також Дмитро Тимчук написав, що в реалізації закону про службу іноземців в українській армії існує багато проблем на практиці:

«Просто дивуєшся критичного рівня ідіотів і саботажників в наших держструктурах. За реалізації закону фіксуємо купу проблем по лінії Державної міграційної служби, є великі питання до командування ОК «Схід» і ін. Даю слово, що ми дотиснемо бюрократичне болото — і військове, і цивільне — до того, щоб вони виконували ЗАКОН УКРАЇНИ», — пише Тимчук. 

Что ж, наконец, после долгой эпопеи, наш закон о праве иностранцев служит в вооруженных формированиях Украины начал дейс…

Опубліковано Dmitry Tymchuk 3 квітня 2016 р.

Нагадаємо, від 11 листопада Законом № 716-VIII іноземцям та особам без громадянства надається легальна можливість служби за контрактом у ЗСУ та інших військових формуваннях. Відповідно до закону, іноземці та особи без громадянства, які відповідно до закону вперше приймаються на військову службу в ЗСУ, беруть офіційні зобов’язання неухильно дотримуватися Конституції та законів України, сумлінно виконувати обов’язки військової служби.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+