Слухати

До дніпропетровської лікарні привезли двох поранених бійців

04 квітня 2016 - 16:12
Поранені герої поступили до лікарні вночі. В одного із них — травма стегна. Він втратив багато крові і наразі перебуває в реанімації
До дніпропетровської лікарні привезли двох поранених бійців / Новини на Громадському радіо

aprel_0_0_0_0.jpg

Сергій // «Громадське радіо»
Сергій
«Громадське радіо»

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» з Дніпропетровська.

«Раненый который поступил сегодня ночью тяжелейший, ему перебило бедренную артерию полностью, и сейчас в реанимационом отделении мы делаем все возможное чтобы показатели крови стабилизировать, и наши сосудистые хирурги пойдут на повторную операцию для того чтобы сохранить ногу», — розповів головний лікар обласної клінічної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

Всього за тиждень до обласної клінічної лікарні імені Мечникова поступило десять поранених із зони АТО. Серед них — Сергій з Вінниччини. Боєць отримав поранення під Авдієвкою:

«Стояв на посту, на сусідній позиції почався бой, і тут рикошет буває прилітає до нас. Ми перельотами називаємо і рикошетом від дерева попало в плече. Зараз мене на госпіталь. А як випишуть — зразу туди, назад повертаюсь». 

Як зазначають лікарі, найбільшу кількість госпіталізованих складають бійці, яких привозять з Авдіївки та Павлівки.

Віталіна Яворська з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+