Слухати

Демобілізовані мають право доїхати додому безкоштовно

05 квітня 2016 - 20:42
Відповідне рішення закріплено законодавчо
Демобілізовані мають право доїхати додому безкоштовно / Новини на Громадському радіо

Всі демобілізовані мають право на відшкодування вартості проїзду з зони АТО до місця проживання. 

Про й повідомляється на сторінці Міністерства оборони у Facebook.

Це питання зазначене в Указі Президента України 25 березня 2016 року №115/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, призваних відповідно до Указу Президента України від 21 липня 2014 року № 607 та під час першої черги часткової мобілізації відповідно до Указу Президента України від 14 січня 2015 року № 15”, а також визначено у Постанові Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 155 “Про затвердження Порядку відшкодування витрат, пов’язаних з перевезенням військовослужбовців та членів їх сімей, їх особистого майна залізничним, повітряним, водним і автомобільним (за винятком таксі) транспортом», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 5 травня розпочнеться черговий призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань. І триватиме він до 30 червня, повідомив речник Міноборони підполковник Олексій Чернобай.

Чисельність громадян, яких планується призвати, уточнюється. Термін служби становить півтора року для тих, хто не має повної вищої освіти, та один рік для тих, хто її має. При цьому, відповідно до розпорядження Президента України, строковики не будуть проходити службу в зоні АТО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+