Слухати

Десантники РФ в Криму вчилися захопленню установ Херсонщини — розвідка / Новини на Громадському радіо

Десантники РФ в Криму вчилися захопленню установ Херсонщини — розвідка

05 квітня 2016 - 12:21
Встановлено, що батальйонна тактична група 31 окремої десантно-штурмової бригади Повітрянодесантних військ ЗС РФ, відпрацювала захоплення стратегічних об’єктів України у Криму

Російське окупаційне командування посилює угрупування військ на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та продовжує провокаційні військові заходи поблизу адміністративного кордону. Про це повідомляє Головне управління розвідки в зведенні за 5 квітня 2016 року стосовно обстановки на тимчасово окупованій територій Автономної Республіки Крим.

«Встановлено, що батальйонна тактична група 31 окремої десантно-штурмової бригади (Ульяновськ) Повітрянодесантних військ ЗС РФ, яка 4 квітня ц. р. здійснила десантування парашутним способом поблизу н.п. Джанкой, відповідно до оперативного задуму військових навчань відпрацювала захоплення стратегічних об’єктів України, розташованих у Херсонській області», — зазначається  в зведенні.

До прибуття цього підрозділу, в районі н.п. Джанкой вже були розгорнуті дві батальйонні тактичні групи: 98 повітрянодесантної дивізії (Іваново) та 7 десантно-штурмової дивізії (Новоросійськ) Повітрянодесантних військ ЗС РФ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+