Слухати

Десантники РФ в Криму вчилися захопленню установ Херсонщини — розвідка

05 квітня 2016 - 12:21 254
Встановлено, що батальйонна тактична група 31 окремої десантно-штурмової бригади Повітрянодесантних військ ЗС РФ, відпрацювала захоплення стратегічних об’єктів України у Криму

Російське окупаційне командування посилює угрупування військ на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та продовжує провокаційні військові заходи поблизу адміністративного кордону. Про це повідомляє Головне управління розвідки в зведенні за 5 квітня 2016 року стосовно обстановки на тимчасово окупованій територій Автономної Республіки Крим.

«Встановлено, що батальйонна тактична група 31 окремої десантно-штурмової бригади (Ульяновськ) Повітрянодесантних військ ЗС РФ, яка 4 квітня ц. р. здійснила десантування парашутним способом поблизу н.п. Джанкой, відповідно до оперативного задуму військових навчань відпрацювала захоплення стратегічних об’єктів України, розташованих у Херсонській області», — зазначається  в зведенні.

До прибуття цього підрозділу, в районі н.п. Джанкой вже були розгорнуті дві батальйонні тактичні групи: 98 повітрянодесантної дивізії (Іваново) та 7 десантно-штурмової дивізії (Новоросійськ) Повітрянодесантних військ ЗС РФ.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+