Слухати

Голова французького Сенату обговорить з Путіним звільнення Савченко

05 квітня 2016 - 15:06
Сьогодні незаконний вирок українській льотчиці Надії Савченко вступив у дію. Вона почала сухе голодування на знак протесту
Голова французького Сенату обговорить з Путіним звільнення Савченко / Новини на Громадському радіо

Голова французького сенату Жерар Ларше сьогодні зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним. Французький політик запевнив, що під час візиту підніме питання звільнення Надії Савченко. 

Про це на своїй сторінці у Facebook адвокат Марк Фейгін:

«Поговорив з главою французького Сенату паном Ларше, який приїхав до Москви, про звільнення Наді. Він поїхав в Кремль на зустріч з Путіним. Ну подивимося…», — написав він. 

Поговорил с главой французского Сената г-ном Ларше, приехавшим в Москву, об освобождении Нади. Он поехал в Кремль на встречу с Путиным. Ну, посмотрим…

Опубліковано Mark Feygin 5 квітня 2016 р.

Нагадаємо, сьогодні незаконний вирок українській льотчиці Надії Савченко вступив у дію. Вона почала сухе голодування на знак протесту. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+