Слухати

«Ответственные граждане» відновлюють роботу на Донбасі, — Менендес

05 квітня 2016 - 11:25
Втім робота поновилась тільки на підконтрольній українській владі території регіону
«Ответственные граждане» відновлюють роботу на Донбасі, — Менендес / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє волонтер «Ответственных граждан» Енріке Менендес. 

«Акцент в адресній допомозі робимо на прифронтовій території — в маленьких поселеннях сірої та червоної зон», — пише він.

«Там не так багато людей і тих грошей, що у нас зараз є, нам вистачить для надання адресної допомоги в перший час. Так само я прошу тих читачів, хто призупинив перекази через паузу в нашій роботі, знову підключитися. З вашою підтримкою ми будемо збільшувати кількість охоплених населених пунктів. Реквізити в групі дійсні (зверніть увагу, що змінилися номери карток)», — додав Менендес.

«Також нагадаю, що в нашому розпорядженні залишилося всього дві машини на ходу. Ще чотири, проти нашої волі, працюють на благо «молодої республіки». З чуток, мінімум одна з них возить співробітника «МДБ», який в свою чергу возить на ній красиву дівчину. Я б із задоволенням порадів їх щастю, якби ми не відчували потребу в цьому та інших наших авто (а також офісної техніки) для того, щоб надавати допомогу нашим землякам», — підкреслив волонтер.

«Я знаю, що ви мене читаєте. Майте совість — поверніть наше майно. Нам нове ніхто не видасть. А прості жителі Донбасу потребують допомоги!», — закликав Енріке Менендес.

 

 

Пам-парам, этот день настал. Гуманитарное направление «Ответственных граждан» возобновляет свою работу на Донбассе. К …

Опубликовано Энрике Менендесом 5 апреля 2016 г.

 


 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+